otrdiena, 2011. gada 1. februāris

Atrasti Jaunie talanti... :)Sestdien, 29. janvārī Brenguļu kultūras namā norisinājās konkursa "Uga rec jaunie talanti" fināls. Konkursā tika meklēti labākie dziedošie talanti no Valmieras vidusskolām un Brenguļiem. Galvenā balva, par kuru cīnījās konkursanti, bija ieraksts profesionālā studijā un sadarbība ar „Uga rec" komandu.

Šis projekts tapa sadarbojoties Dj Uga komandai un Brenguļu Jauniešu domei.

Konkursa finālam bija atlasīti astoņi talantīgi jaunieši, diemžēl dažādi neparedzēti notikumi viņu skaitu, konkursa dienā, samazināja, līdz četriem.

Arī sākotnējais žūrijas sastāvs nedaudz pamainījās. Konkursantus finālā vērtēja šāda žūrija - Evija Sloka, Nikolajs Puzikovs, Rihards Bergs un pats DJ Uga.

Kā pirmie finālā uz skatuves kāpa puišu grupa no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas - The Barners. Kā otro mēs uz skatuves sagaidījām Valmieras Viestura vidusskolas skolnieci- Sabīni Metus, kuras izpildītā dziesma "Hallelujah", aizkustināja visus klātesošos. Trešais finālists šajā vakarā bija Jānis Aizupietis, kurš izpildīja dziesmu popūriju. Ar ceturto kārtas numuru uz skatuves kāpa Sabīne Zaķe, kura izpildīja dziesmu "Feeling Good".

Lai skatītājiem pasākums būtu interesantāks, neiztika arī bez viesmāksliniekiem - ķeras dancinātāja Alfrēda Gabrāna, vēderdejotājas- Lāsma Rodes un humorista Jāņa Kreičmaņa. Arī žūrijas pārstāvji Evija Sloka un Nikolajs Puzikovs visus priecēja ar savām dziesmām.

Kamēr žūrija apspriedās, publiku priecēja grupa The Capibares. Žūrija savu lēmumu pieņēma ļoti ātri, atzinības ieguva grupa „The Barners" un Sabīne Zaķe. Dj Uga nolēma piešķirt divas balvas, kas ļauj konkursantiem kopā ar „Uga rec" komandu realizēt vispārdrošākās idejas. Otrā vieta tika Sabīnei Metus. Par konkursa uzvarētāju tika atzīts Jānis Aizupietis.

Paldies konkursa atbalstītājiem - Latviešu Radio, laikrakstam "Liesma", draugiem.lv, PaulaPro, Latvijas steika klubam, NewYorker, Artūra Rundēļa fotostudijai, deju studijai „Saltāre", ziedu salonam "Vētras", kā arī skaistumkopšanas saloniem „Frize Frizu" un „Merlin".

Lielu paldies Brenguļu jauniešu dome un „Uga rec" komanda saka - Ilmāram Ozoliņam par pasākuma apskaņošanu un apgaismošanu un Ingunai Vilkai par gardumiem!

1 komentārs: